United Kingdom Flag
601 278 353 biuro@fgs.pl
FOX GRAPHIC STUDIO
Facebook Promocja

Lubię to!

Jesteśmy agencją reklamową, która stara się być blisko klienta i doskonale rozumieć jego potrzeby. Od ponad 20 lat wykonujemy dla naszych klientów różnorodne projekty reklamowe zawsze o wysokiej jakości. Wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe pozwala nam na profesjonalną realizację zamówień.

Zajmujemy się obsługą reklamową klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Dzięki solidnemu doświadczeniu w realizacji usług i bardzo dobrej orientacji w branży, oferujemy produkty w zakresie profesjonalnej reklamy. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę: od projektu, przez wykonawstwo do montażu, również wg indywidualnych potrzeb klienta. Projektujemy i wykonujemy wszelkie materiały reklamowe, świadczymy usługi w zakresie komputerowego projektu grafiki oraz wszelkich gadżetów reklamowych, na których możemy umieścić logo Państwa firmy.

Nasze działania wiążą się z przekonaniem, że wszystko co robimy musi służyć naszemu klientowi, czyli przynosić mu wymierne efekty. Wszystkim naszym klientom zapewniamy miłą atmosferę współpracy, chętnie służymy radą i informacją.

Copyright 1998-2019 Fox Graphic Studio